The Kintbury 5 | Entrant List

# Name Club/Team
126 Simon Hockaday TEAM KENNET TRIATHLON AC
125 Nick Scrivener
124 - -
123 Georgia Williams
122 Amy Fancourt 262 ROAD RUNNERS CLUB
121 Aaron Higgins
120 Neil Patterson
119 Dave White
118 Rachel White
117 Mitchell Poustie TEAM KENNET TRIATHLON AC
116 Simon Waite NEWBURY AC
115 Caroline Bamford HUNGERFORD HARES RC
114 Jon Martin
113 Martin Walker NEWBURY AC
112 Steve Lyons HERMITAGE JOGGERS
111 Nina Gill
110 - -
109 Tom Fortune FELL RUNNERS ASSOCIATION
108 Hilary Murgatroyd HUNGERFORD HARES
107 - -
106 Natalie Stevenson
105 Dan Green NEWBURY RUNNERS
104 Dean Makar BIGGLESWADE AC
103 Razvan Seba
102 Edyta Wilk NEWBURY AC
101 Claire Digweed
100 Graham Legge KINTBURY JOGGERS
99 Rachel Allen NEWBURY AC
98 Lorraine Prosser
97 John Donohoe
96 Ady Tuckwell
95 David Wright NEWBURY AC
94 Mandy Waldon HUNGERFORD HARES RC
93 Roisin Winston
92 Bridget Sandel HI 5
91 Karen Elstob
90 Georgeta Prisacaru
89 Elaine Broadhurst NEWBURY AC
88 Will Alexander
87 Samuel Santos NEWBURY AC
86 Trond Sverre
85 Tom Bance
84 - -
83 Sarah Banfield
82 Simon Gale TEAM KENNET TRIATHLON AC
81 Michaela Pryde
80 Tony Duck NEWBURY AC
79 Chris Cutting READING ROADRUNNERS
78 Jeremy Burnage
77 Aiden Simmons
76 Daniel Simmons
75 Jeff Bird NEWBURY AC
74 Brian Kirsopp READING ROADRUNNERS
73 Sarah Powell
72 - -
71 Nigel Popplewell NEWBURY AC
70 Tom Stamp
69 Nia Stamp
68 Claire Loveridge
67 Jenny Eaton NEWBURY AC
66 Jodi Strong
65 Tamsin Lamb
64 Julia Wright KINTBURY JOGGERS
63 Andy Nicholls NEWBURY ATHLETIC CLUB
62 Chris Hunt NEWBURY AC
61 James Lancaster
60 David Claus
59 Benjamin Else
58 - -
57 Paul Sandel HI 5
56 Ami Taylor HUNGERFORD HARES RC
55 Sasha Tuulos
54 Claire Rayner TILEHURST RUNS TOGETHER
53 Tom Swift
52 Graeme Fancourt NEWBURY AC
51 Alex Smith
50 Benjamin Smith
49 Katie Smith
48 Stephen Ferriday NEWBURY AC
47 Kate Helyer
46 Marie-anne Fischer HEADINGTON RR
45 Neville Baker HEADINGTON RR
44 Matt Wells
43 Will Gibb
42 Jenni Whatley LONELY GOAT RC
41 Jamie Boyt
40 Glayne Simpkins
39 Katherine Worley
38 Peter Dawson
37 Holly Ringrow
36 - -
35 Hannah Rees NEWBURY AC
34 Stuart Alderton
33 Katharine Le Bon
32 Brian Emms LONELY GOAT RC
31 James Maggs
30 Rachel Salisbury
29 Zowie Goodson
28 - -
27 - -
26 Rachel Dunford TILEHURST RUNS TOGETHER
25 David Livings NEWBURY AC
24 Sophia Ostler
23 Chris Collins
22 Jonathan Collender
21 Martin Ling
20 Ed Monniot HAZLEMERE RUNNERS
19 Charlotte Cundy
18 Louisa Monniot HAZLEMERE RUNNERS
17 Glyn Evans
16 Roeland Mertens
15 Liz Harkness NEWBURY AC
14 Darren Norman
13 Sian Astley
12 David Evans
11 Brenda Clayton NEWBURY AC
10 Linda Stoyle
9 Paul Stout
8 Lynne Lewis TILEHURST RUNS TOGETHER
7 - -
6 Ashley Exler
5 - -
4 Lizzy Andrews GADE VALLEY HARRIERS
3 Helen Gaforth
2 Richard Usher READING ROADRUNNERS
1 Ian Wallace
Closed

Online entries are now closed


Entrants