# Name Club/Team
78 Kathryn Carroll
77 Loretta Spyers Ashby
76 Kevin Chippendale ACKWORTH ROAD RUNNERS
75 Nicola Hinch CHAPEL ALLERTON RUNNERS
74 Samantha Morris
73 Martina Smith
72 Mark Williamson HORNSEA HARRIERS
71 Caragh Pate
70 Nick Armstrong BENTHAM BEAGLES RC
69 Diane Armstrong BENTHAM BEAGLES RC
68 Dan Taylor POCKLINGTON RUNNERS
67 Peter Watkinson BEVERLEY ATHLETIC CLUB
66 Tim Winterbottom
65 Karl Smedley
64 Helen Hargreaves
63 Rebecca Thomas
62 Linda Brewis COALFIELDS TRI
61 Alison Rodgers
60 Karen Butcher LONELY GOAT
59 Bev Aghahoseini
58 Mark Gallimore
57 Ben Firth
56 Ruth Harris
55 Malcolm Lavery ABBEY RUNNERS
54 Lesley Lavery ABBEY RUNNERS
53 Jenny Horne SHEFFIELD RC
52 James Braithwaite WHITE CITY (HULL) RRC
51 Sharon Lynn YORK ACORN RC
50 Louise Cantley 100 MARATHON CLUB
49 Sara Harbord
48 Darren Priddin
47 Steven Kelliher YORK KNAVESMIRE HARRIERS
46 Sarah Wilson
45 James Pearson EAST HULL HARRIERS AC
44 Gaynor Clark
43 Zinnia Kingston
42 Linda Schumacher
41 Tony Schumacher
40 Vivianne Fraser YORK KNAVESMIRE HARRIERS
39 Dan Newton EAST HULL HARRIERS
38 Reggie Harrison
37 Frances Bullock
36 Nicola Dacre
35 Vicky Mitchell
34 Dai O'brien
33 Richard Anderson YORK KNAVESMIRE HARRIERS
32 Pam Anderson YORK KNAVESMIRE HARRIERS
31 - -
30 Dave Baxter TADCASTER HARRIERS
29 Elizabeth Nicholson
28 Judith Harrison
27 Edwina Wilcox YORK KNAVESMIRE HARRIERS
26 Alex Connell-moore DANUM HARRIERS
25 Paul Adams YORK KNAVESMIRE HARRIERS
24 Susan Adams YORK KNAVESMIRE HARRIERS
23 Helen Chan
22 Glenn Denny
21 John Allen
20 Zoe Smith KEIGHLEY CRAVEN AC
19 Liam Warwick
18 Louise Booth
17 Kai Ming Ho
16 Lynn Wrightson
15 Paul Blakey NORTH EAST MARATHON CLUB
14 Nick Lambert
13 Lucy Peet
12 - -
11 Helen Reevell
10 Michael Pate 100 MARATHON CLUB
9 Stephen Boston
8 Joanne Harkin-arro
7 Amy Iredale-mitchell YORK KNAVESMIRE HARRIERS
6 Steve Starling LONELY GOAT
5 - -
4 Helen Rutter
3 Lynn Inglis HAMBLETON ATHLETICS RC LTD
2 Alice Inglis HAMBLETON ATHLETICS RC LTD
1 Jo Rigg
Closed

Online entries are now closed


Entrants